Scarthia Buthergia

22. května 2007 v 20:10 | Scarthia Buthergia |  Život ve zkratce
Scarthia Buthergia, půvabná dívka z daleké země Azadské, která se nešťastnou náhodou dostala do těla neobyčejné pozemšťanky Evy a teď spolu musí být.

Ty dvě jsou jako den a noc. Scarthia je volná a veselá, nedělá si s ničím starosti, má báječného kluka Feliuse a hřebce Elina. Nemusí chodit do školy (ta se má) a táhne jí na 25. Eva už byla popsaná, moc se jí nepodobá. Scarthia miluje louky po dešti, kde se může bosá proběhnou; Feliuse, když jí líba při západu slunce; Farion, kouzelný les, kde poprvé poznala, jak moc ji Felius miluje; modrou oblohu, když po ní lítají ptáci a zpívají své písně; řeky, které tečou všude kolem, jsou plné chutných ryb a teplé vody, kde se může v létě koupat. Nemá ráda cesty na Zem, kde se spojuje s Eviným tělem, aby ji vyprávěla, co se děje v Azadu a přinášela ji pokojný spánek plný snů a odproštění od děsivých nočních můr, kterých má Eva dost na celý svůj život. Scarthia nechápe pozemský život, nechápe, jak někdo, kdo někoho miluje, může ublížit tak hrozně. scarthia je bojovnice, ovládá luk i meč, i krásu svého těla, ale nikdy by neublížila někomu, na kom jí záleží. Své nepřátele rovnou oddělá, aby od nich měla pokoj. První obětí byli skřeti, kteří zabili její matku. Otec není znám.
Postava? Štíhlá, vysoká, vlasy barvy neurčité. (Je to ta nejkrásnější dívka, jakou znám), oči hrají do modra až šeda. Prsty dlouhé, aristokratické. Nosík malý, trošku špičatý.ústa nosí neustále usměvavé, bíle zuby ukazuje velmi ráda. Krk jak laňka, to pod tím vynecháme, to smí posoudit pouze Felius. Bříško ploché a svalnaé, nohy stojí pevně na zemi, dlouhé a rychlé. Běhat se naučila při soubojích v lesích,taky by ste se to naučili, kdyby vás honil torguas. Ble
No, tohle bylo malé představení Scarthie, která s radostí odpoví na veškeré vaše dotazy, a'ť jsou jakékoli:-)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama