Září 2007

Gathering and Council

26. září 2007 v 22:27 | Scarthia Buthergia |  Gathering and Council
Takže, rozjíždím další kapitolovou povídku, tentokrát se jménem Gathering and Council (Shromáždění a proces) a hlavní postavou je trošku zvláštní kluk jménem JImmy. Jen tak pro pochopení, cokoli uvedené v ( ) závorkách má popisovat Jimmyho myšlenkové procesy, jakkoliv si odporují s tím, jak se chová na venek. Možná se vám to bude zdát ze začátku divný, ale prosím, abyste to nějak pochopili. Díky. A teď směle do čteni:
Zvedl hlavu od skřínky a vytáhl černou bundu. Právě skončila poslední hodina, nenáviděná fyzika a on chtěl být co nejdřív pryč, pryč od těch lidí bez duše, co jsou tak bezcitní.
Bylo to jen pár týdnů, co odmítl se zúčastnit jedné akce s kamarády a ti ho od té doby začli ignorovat. Mrzelo ho to, a tak pomalu upadal do depresí. (Kdo by taky byl v pohodě, když se jeho jediní kámoši rozhodnou nebrat ho na vědomí). Ale tohle byl začarovaný kruh. Čím byl smutnější, že si ho nevšímají, tím víc se od něj odvraceli. Snažil se nasadit příjemnou tvář, usmívat se, být milý, ale to to jen zhoršovalo. A tak se nakonec rozhodl ke kroku, který by za normálního stavu nikdy nebyl schopen udělat (to víte, jsem trochu… zvláštní).
Šel za nimi a řekl :'Tak kam dneska půjdeme? Já bych bral nějakou kavárnu, co vy na to?' Koukali na něj, jako by přilítl z Marzu, či co. Podívali se na sebe (takový ty hnusný pohledy plný odporu), zkontrolovali jeho duševní stav a pak nesměle přikývli.

Enrique Iglesias

25. září 2007 v 21:00 | Scarthia Buthergia
Takže přidávám svého prvního oblíbeného zpěváka do skupiny Moji zpěváci. Určitě ho všichni znáte, takže ho tu nebudu nějak rozebírat. Takže, proč jsem si ho vůbec vybrala?

Další diplomek!

24. září 2007 v 10:03 | Scarthia Buthergia
Takže před nedávnem jsem dostala další diplom v bleskovce od, hm, a to já už právě nevím... To víte, ta skleróza mě jednou zničí. Ale i tak vám ho sem dávám, jen tak pro radost...
takže děkuji...

Bedroom Eyes

24. září 2007 v 9:58 | Scarthia Buthergia |  Harry/Draco
Takže vám sem dávám další komiks z dílny Red_Rahl. Vážně ho (ji) miluju, nevím, jak to dělá, ale tenhle mě vážně dostal. Draco je takový malinký andílek... No posuďte sami.
Celý komiks je uvnitř... Opět, pokud máte problémy s angličtinou, stačí jen napsat do komentíků a já to přeložím...

Už 200 návštěv!

23. září 2007 v 12:51 | Scarthia Buthergia
Takže právě dneska (23. září 2007 ve 12:50) je ten velkej den! Už mě navštívilo 200 lidí (teda, většinou jsem to jen já, nebo Ice nebo Leito,) ale i tak je to fakt úspěch. Na to, že na mým blogu toho zatím moc není (ale budu se snažit a mám už rozpracovaný další tři povídky- kapitolovky).
Takže, hurá do díla, a doufám, že mému malému koutečku blogovému zachováte alespoň majinkou věrnost:-)
Paaaaaaaaaa a mockrát DĚKUJU!

The Comic

20. září 2007 v 22:08 | Scarthia Buthergia |  Harry/Draco
Takže, na netu jsem našla tenhle úchvatej komiks, takže NENÍ můj, ale nakreslil ho Red_Rahl. Pokud tomu nebudete rozumět, napište to do komentíků a já to s radostí přeložím:-)

H/D pics III.

20. září 2007 v 13:09 | Scarthia Buthergia |  Harry/Draco
Takže, další várka obrázků, tentokrát tu bude převažovat Draco, protože je prostě skvělej:-)

The Crucible - část 2

12. září 2007 v 20:47 | Scarthia Buthergia |  The Crucible
Tak toto je druhá část kapitolovky jménem The Crucible. Dofám, že se vám bude líbit.
Začal se zvedat vítr a pohrával si s jejími dlouhými vlasy. Obrátila se proti větru a nastavila mu svou tvář a nechala si čechrat tváře tím silným jarním větrem, který z východu přinášel vůni moře. Nastavila dlaně trochu od těla a zavřela oči, přemýšleje o kráse létání. Chtěla znovu začít ten pocit jako mnohokrát předtím, kdy pomalu brouzdala tmavou noční oblohou a snažila se dolétnout až ke hvězdám. Nebyla jediná, kdo měl dar létání, ale ona byla mezi 'Letci' raritou. Většina se dokázala odlepit do země a vyletět do výšky až několika metrů, ale to bylo tak všechno. Ona by dokázala uletět obrovské vzdálenosti, kdyby chtěla. Ale neměla důvod. Stačil jí jen ten pocit volnosti pár centimetrů nad zemí.

The Crucible - část 1

12. září 2007 v 18:25 | Scarthia Buthergia |  The Crucible
Tak, rozhodla jsem se, že uveřejním svou kapitolovku The Crucible. o čem je, vám neřeknu, protože to do teď kompletně sama nevím, nechám se překvapit. takže jen směle dál do čtení.
P.S. jakékoli připomínky či dodatky a tak podobně pište do komentářů. Budu vděčná za jakoukoliv kritiku. Pomůže mi to tak být a psát lépe:-)
Probudila se. 'No, konečně' řekl si. Vykoukla z pod hromady saténových peřin a hodila okem na budík pod oknem. Bylo teprve 7 hodin, ale věděla, že už v posteli nevydrží ani minutu. Vstala a oblékla se. Sice na to, jak měla zaplněný šatník spoustou krásných věcí, se vzala docela obyčejné věci, ale co, dneska ji neměl kdo rušit. Jako ostatně už několik dní, co si sama vládla ve svém palácovém království. Její otec byl zase na služební cestě. Vlastně, jestli se táta objevil víckrát jak třikrát nebo čtyřikrát do roka na otočku, tak to byl zázrak. Nevadilo jí to, byla docela ráda, samotu už posledních pár měsíců i vyhledávala. Našla si malý koutek pod lesíkem u jezera, kam tak ráda chodívala a nechávala skrz sebe proudit tu tajemnou sílu, kterou vydávala modrá voda, šplouchající okolo jejích nohou. Nechala si tam postavit altánek, aby ji slunce nespálilo, a poblíž vystavěla malou observatoř, aby v bezesných nocích mohla pozorovat Měsíc a tajemná souhvězdí, než je vyruší nadcházející den. Peněz měla dost na to, aby si tento komfort dovolila, a ona to brala jako úplnou samozřejmost.