Listopad 2007

Něco pro pobavení II.

19. listopadu 2007 v 23:25 | Scarthia Buthergia |  My Thoughts
Tak, moje oblíbené tak, mám tu pro vás další video, tentokrát je docela staré. Je to od docela známe skupiny Hanson, z Ameriky hrající něco ve stylu indie rock. Tak si to poslechněte, je to fakt pěkný, je to z roku asi 1995, kdy to byli ještě docela malí kluci. Možná o nic ještě něco napíšu. Jo, jinak na tomhle videu se podílelo sousta slavnejch lidí, třeba David Bowie, Madonna, Michael Jackson... A taky ten klip je dost originální na svojí dobu. No ale posuďte sami.

Jen tak pro pobavení

17. listopadu 2007 v 14:22 My Thoughts
Tak, tohle našla původně moje ségra Anda, která se to dověděla od svý kámošky ze školy. Je to děsně vtipná parodie na Rihannu a její song Umbrella. Je to od skupiny Vannila Sky, a je to trošinku přiteplený, a právě kvůli tomu to sem dávám. Takže, u Vanilla Sky pozorně sledujte obrazovku mezi 2:00 až 2:30 minutou. To vážně stojí za to. A nejlepší začína okolo 2:15, bakt boží:-D No nic, nebudu vás dýl napína t a tak tady to máte:

Gathering and Council III.

15. listopadu 2007 v 23:50 | Scarthia Buthergia |  Gathering and Council
Takk, a je tu další část Councilu. Předem varuju, je to nudný, nemá to žádný děj a celý je to takový divný. Ale hned zítra sem hodím pokračování, abyste měli co číst:-) A tady to máte:::
Jimmy se po večeři vrátil do svého pokoje a znovu upřel zrak na malý přívěsek, který mu visel u počítače. Byl to malý talisman pro štěstí, který dostal od své bývalé třídy jako dárek na rozloučenou. Předal mu ho jeho nejlepší kamarád, Boris, a i když to byli už velcí kluci, oba plakali, když se naposled loučili. Co si povídali před tím, než Jimmy nasedl do auta a odjel daleko od něj, se už zřejmě nikdo nedoví.

Jusin pics III.

11. listopadu 2007 v 19:45 | Scarthia Buthergia
Já vím, jsem hrozná a těch fotek sem taky házím nějak moc. Ale já si nemůžu pomoct, musím se s váma o ně podělit, abyste taky měli důvod k radosti:-) Nu, takže se opět můžete pokochat pohledem na krásného, sladkého Justina.

Kiss Men

11. listopadu 2007 v 18:04
Tak, mám pro vás lahůdku, kterou jste možná již viděli. Je to Kiss Men z DailyMotion.com a vážně mě dostalo.
VAROVÁNÍ: Toto video má rating +15, takže komu se nelíbí líbající se kluci, tak ať sem radši ani neleze a hned vypadne.

Brian pics II.

11. listopadu 2007 v 18:00 | Scarthia Buthergia
Tak, další Brianovi fotky, tentokrát zvláště pro eMJanine. Víme, že má Brinka prostě ráda, a tak sem házím další obrázky, aby si tu obrazovku mohla doposlintat:-D Takže, jsou to opět pokoutně získané fotečky, tak si je pěkně užijte, já už do toho nebudu krafat, za to vy si je pěkně vychutnejte:-)

Brian - pics

11. listopadu 2007 v 0:01
Takže, Brian se konečně dočkal svých fotek a vy samozřejmě také:-) Musím se přiznat, že mě se tak moc nelíbí (pravda, zadek mu sluší:-)) jako justinek, ale to je jen můj osobní dojem. Na mě působí takovým odtažitým stylem, je takový zasmušilý a pořád je nějak duchem nepřítomný, až trochu tajemný. Ale mám ho ráda, to jo. Takovej nevázanej, a přitom starostlivej. Prostě je fajn. A doufám, že se vám ty fotky budou líbit, páč sem zas projížděla všemožný i nemožný servery, byla vzhůru až do půlnoci a přitom všem si ještě psala s Borisem, takže jestli se vám nelíbí, tak se asi zblázním :-) (ne že bych už k tomu neměla daleko, díky jednomu mému kamarádovi ze školy, kterýho bych nejraději zastřelila, ale to sem nepatří)---->>

A přeci jsem jiná...

8. listopadu 2007 v 22:56 | Scarthia Buthergia |  Jednorázovky

Toto je krátká povídka, zahrnující náznak homosexuality. Pokud vás to pohoršuje, tak to ani nečtěte. A pro jistotu hned odejděte, nechci mít na svědomí nějakou duševní újmu nebo tak něco. Prostě klikněte na červenej křížek a zapomeňte. Bude to tak nejlepší pro všechny.

Pro ostatní je to povídka, možná takové neúplné drabble, kterou chci vyjádřit jakési soucítění s těmi, kteří to pořád nemají lehké... Možná to bude zvláštní i pro vás, slashařky, rotože o klucích to tentokrát není. Nevím, zda-li jsem udělala dobře to sem dávat, ale uvidíme. Jakékoli komentáře házejte dolů a kritikou nešetřte, potřebuji ji jako sůl...

Justin - pics II.

7. listopadu 2007 v 22:21 | Scarthia Buthergia
Tak, a je tu pokračování Justinka, tentokrát vám to sem jen hodím, bez komentářů, jsem dost unavená, ale mám vás tak ráda, že si to neodpustím a šoupnu to sem, ať se máte před spaním na co podívat. A že teda je, na co dívat! Tak si ho pěkně uijte, protože zítra přijde na řadu Brian a po něm Michael a pak možná i ten zbytek... To víte, někaj se mi přehřívá počítač, a tak to tu nesmím přehánět, ještě nemám QaF stáhlý, dokonce ani celou první řadu... Ale jen pár chvil (resp. několik dlouhých dní) a už se budu moct těšit z pohledu na justina téměř jako naživo:-D

Justin - pics

7. listopadu 2007 v 22:00
Tak, tentokrát jsem si dala tu práci a hledala fotky Justinka. Nakonec jsem skončila na jakémsi francouzském servery, a nějakým záhadným způsobem jsem se doklikala do galerie. A tady vám představuji první várku, ta druhá bude hned následovat. Bohužel jsem se musela stát cenzorem, protože a jelikož tyto stránky nejsou označeny ratingem 18+, tak zde některé skvělé, ale trochu neslušné fotky chybí. Ale i tak je na co koukat:-) Justinovi to protě sekne všude, a je jedno, jestli se tváří jako andílek nebo jako po výstupu z děsivý horský dráze nbo návratu z Babylonu (zasvěcenci určitě vědí, co touto narážou myslím). Prostě je pěknej, milej a zamilovanej:-)

Jen tak si hraju...

6. listopadu 2007 v 19:55
Takže, zase poslouchám (nic nového pod sluncem) a přitom hladím Alexe po jeho krásný chundelatý hlavě (můj pejsek, ale kdyby to byl Alexander...) a hraju si s PhotoFiltrem. Vznikla z toho parodie na jednu krásnou písničku od Ilse De Lange, kterou vám sem taky házím :

Přemilé setkáni II.

4. listopadu 2007 v 17:08 My Thoughts
Čísla sice mám, ale né v hlavě. A tak, jak jsem dorazila domů, popadla jsem tašku a kabát a znovu do fára a už ujíždím na Hradčanskou jako ďábel. Vyskočím ještě za jízdy, mamce zamávám a už mizím dole v podchodě. Ještě jsem stihla holkám napsat, že to trošku nestíhám a už mi jede tramvaj. Celá zadýchaná naskakuji a usedám na sedačku. Konečně jsem si trochu vydechla a abych se vyhnula stresu, vytáhla jsem Hrdiny Yukonu a dala se do čtení. U Anděla jsem vystoupila a mašírovala jsem do bývalého Carefouru (nevím, jak se to správně píše). A teď, kde holky čekaj? Prý před Terranovou. A ta je kde? Tak jsem prolezla dvě patra a nakonec jsem to vzdala a napsala jim, že čekám před vchodem.

Přemilé setkání

4. listopadu 2007 v 17:07 My Thoughts
Včera byl nádherný den. Hned po ránu mě naši vytáhl iz postele ještě před devátou a poprosili mě, jestli bych šla s pejskama. Samozřejmě že jsem kývla a začala se převlíkat. Jaké bylo překvapení, když drahá máti oznámila, že s psama půjde Anda (mladší sestra) a já s Barčou (další sestra) pojedem na koně. Jenže to by nesměla být naše skvělá rodinka, abychom hned něco nezapomněli. Mamka totiž zjistila, že už dávno jedem na rezervu a doma nechala peněženku. Tak jsme to otočili a jeli zase zpátky dom. Ještě stihla přibalit cyklistickou mapu, čímž mi zachránila život:-)

A listí šustí dál...

4. listopadu 2007 v 0:11 Jednorázovky
Takže, dokoukala jsem Alexandra a přepadla mě tak děsivě ponurá atmosféra, znásobená Leitovou povídkou Spi sladcce, že jsem neodolala a musela napsat tohle. Prosím, upozornění, je to Depresivní... Takže, pokud máte dobrý den a nechcete si ho hned zničit, tak to radši ani nečtěte... Jinak k napsání mě taktéž velice inspirovala písnička Don't You Let Go Of Me od Ilse DeLange. Je to vážně nádherná písnička. Jo, a možná i trochu Gloomy Sunday od Sarach McLachlan. Takže, nečtěte to, pokud je vám fajn.....Varovala jsem vás.