Přemilé setkáni II.

4. listopadu 2007 v 17:08 |  My Thoughts
Čísla sice mám, ale né v hlavě. A tak, jak jsem dorazila domů, popadla jsem tašku a kabát a znovu do fára a už ujíždím na Hradčanskou jako ďábel. Vyskočím ještě za jízdy, mamce zamávám a už mizím dole v podchodě. Ještě jsem stihla holkám napsat, že to trošku nestíhám a už mi jede tramvaj. Celá zadýchaná naskakuji a usedám na sedačku. Konečně jsem si trochu vydechla a abych se vyhnula stresu, vytáhla jsem Hrdiny Yukonu a dala se do čtení. U Anděla jsem vystoupila a mašírovala jsem do bývalého Carefouru (nevím, jak se to správně píše). A teď, kde holky čekaj? Prý před Terranovou. A ta je kde? Tak jsem prolezla dvě patra a nakonec jsem to vzdala a napsala jim, že čekám před vchodem.

Udělala jsem malý úhybný manévr a schovala jsem se, abych věděla, že pod těmi přezdívkami se neschovávají nějací maníci. A jaké bylo moje přemilé překvapení, když jsem spatřila dvě neobyčejné holky. Hned jsem k nim přikvapčila a už jsme jeli o stošest. Zašli jsme do oblíbeného Nescaféčka (Leito hned určitě ví, o čem mluvím:-)) a objednaly si Vanilla Ice Café, mé oblíbené. Zasedly do kouta a povídali a povídali. Ty dvě hodiny utekly jako voda a my začaly mít hlad... I přes to, že jsme zvrhlice, nic to nemění na faktu, že jsme pořád ještě lidé. A žaludek žádá své.
Tak jsme se zvedli a v družné debatě o babičkách a učitelích a samozřejmě pěkných klucích, (ovšem že vyhrávali Brian s Justinkem, následováni Dracem, v závěsu se na ně lepil Hefaistion:-) jsme přesunula svá ctěná pozadí do McDonaldu. Ještě předtím měla eMJanine zajímavý rozhovor se svojí babičkou, které vysvětlovala, proč se chtějí jít ještě někam podívat a že určitě ještě nechtějí domů. Vše dobře dopadlo a my se ocitli u pultu. Objednávka středního typu (střední Cola, střední hranolky... 'A střední cheesburger nemáte?':-)) a zase ke stolku a žvanit.
Ale čas běží pořád stejně, a i když se nám nechtělo, museli jsme náš malý klan rozpustit. Zamířily jsme k tramvajové zastávce ('Jé, podívej, držej se ty kluci za ruce?''Škoda, byl by to pěknej pár.') a já se rozjela do tepla domova. Ale ani tady mé povinnosti nekončily a já musela pálit a pálit. Nejdřív šel Alexander (eMJanine, už ho máš vypálenýho, tak se ozvi, kdy ti ho mám předat...), následován krasavcem Bradem Pittem v Se7en a hororem pro sestru Andu 3:15 zemřeš.
Když už jsem byla totálně odrovnána, zasedla jsem před počítač a se zasněným výrazem jsem pozorovala krvavé bitvy u Gaugamel a kdesi v Indii, smrt drahého a milovaného Hefaistiona, následovaného samotným Alexandrem. Konec, okolo půl dvanácté, mě absolutně rozhodil a ponořil do depresivní nálady. Tak jsem ještě skočila na blog a napsala krátkou povídku, než i můj vyčerpaný organismus vypověděl službu. Ani v noci mi Alexander s Hefaistionem nedali pokoj. Vkradli se tiše do mých snů a zůstali tam celých dlouhých sedm hodin.
Než úplně uzavřu svůj příběh jednoho neobyčejného dne jedné 'neobyčejné' holky, chtěla bych ještě něco o Ice a eMJanine. Řeknu vám, lidi, tohle jsou vážně skvělý holky. Snad jim nebude vadit, když prozradím, že jsou to sestry, a na mě působili velice harmonickým dojmem. Nebyly to nějaký intelektuálky odněkad z internátu, ani to nebyly buchty odněkad vesnice, ale velice příjemné dívky, které se nestydí za to, že mají rády něco jiného, než tuctový střední proud, jsou alternativní a velice společenský. Jsou krásně ukecaný, ale tak mile, ne že by pořád jen mluvily jako mlecí mlýnky, ale mají vtip i vnitřní krásu. Takových holek na světě víc a hned by vám bylo líp. Holky, jste vážně poklad. Doufám, že se ještě někdy uvidíme, protože takhle jsme se už dlouho nepobavila:-) Jste skvělý, obě dvě!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Depresivní poetik "Leito" Depresivní poetik "Leito" | 4. listopadu 2007 v 18:53 | Reagovat

To vypadá na veselej den :) samozřejmě že přesně vim o jakym Nescaféčku mluvíš ;) btw taky bysme tam měly spolu někdy zajít

2 eMJanine eMJanine | E-mail | Web | 4. listopadu 2007 v 20:05 | Reagovat

Ty jo, to jsi napsala vážně moc krásně! Prý i vnitřní krása...Musim se líp prozkoumat, pač jí tu nikde nevidim... :o)  Ale na středního cheeseburgera nezapomenu...Musíme takovýhle sraz určitě zopáknout...Těšim se na příští týden, určitě  si to pořádně užijem! Jsi taky moc super a fajn holka. Taková normální. Já se bála, aby nepřišla nějaká zmalovaná labelka, ale ty jsi mě opravdu velmi příjemně překvapila... No, co doříct!! Včerejšek stál za to!! :o) Jo, a někdy ti ukážu, kde je ta Terranova :o)

3 Ice Ice | E-mail | Web | 5. listopadu 2007 v 16:27 | Reagovat

To je snad ten nejkrásnější článek, co jsem kdy četla! :) Pěkně jsi vystihla moje myšlenky. Je skvělý mluvit s někým, kdo čte slash, kouká na Queer as Folk a líbí se mu řada jinejch zvrhlostí. Teď to vezmu postupně. Když jsme čekaly čtvrt hoďky, myslela jsem, že ti ujela tramvaj a byla jsem v pohodě. Když půl hoďky, dostala jsem chuť na párek v rohlíku, co tam prodávali. Když už to trvalo tři čtvrtě hodiny, vyhrožovala jsem, že koupim párek a jedu domu. A jsem šťastná, že jsem to neudělala. Dělám si srandu, já bych tam čekala třeba tři hodiny, jen abych tě viděla. :) Babičky jsou opravdu zajímavé téma (Až se zase uvidíme, tak ti povyprávim, co nám povídala včera večer. Skončila zase u svého oblíbeného tématu. :)). Učitelé jsou věční a kluci... no comment. :) O Dracovi a spol. mám co povídat pořád. A vlastně jsem měla pořád co říct. Kafíčko a Mekáč, ňami ňami... Já vim, že je to nezdravý a jde to na tloušťku, ale neodolám. Jinak moc díky za toho Alexandra. My ti zase vypálíme nějaký díly Queeru.

A teď něco k tvojí osobě. Vůbec nemám slov. Trochu jsem se bála, aby k nám nepřikráčela nějaká fiflenka. Vím, že podle vzhledu bych neměla soudit, ale přece jen... Hned když jsem tě uviděla, bylas mi moc sympatická a když jsme se rozpovídaly, bylo to ještě lepší. Jsi hrozně milá a příjemná holka, která má zajímavý názory, je zábavná a inteligentní. Přesně v tom správnym poměru. :)

Moc ráda jsem tě osobně poznala a chtěla bych se zase sejít. Je štěstí, že to od sebe nemáme tak daleko. A žádný hodinový zpoždění mě neodradí. :) A ještě ti sem přidám autogram: Ice :)

4 Scarthia Buthergia Scarthia Buthergia | 5. listopadu 2007 v 19:07 | Reagovat

Vy moje holky zlatý, jak vy jste mě potěšily... Takový krásný komenty, to si snad ani nezasloužím. Určitě se budu snažit příště přijít tak aspoň o půl hodiny dřív než minule :-D A už se taky děsně těším na ten sraz, co máme v sobotu... To teda bude něco, z tý kavárny toho po našem kobylčím nájezdu asi moc nezbude:-) Ale co, hlavně, že bude sranda. A doufám, že vás tam obě uvidím, abych vám mohla předat toho Alexandra. Já se na to snad ani neměla dívat, ještě teď se mi to mihá před očima a v noci se mo o tom dokonce i zdálo (teda, o jedný jejich povídce na Nápoji Lásky, ale i kdybyste mě zabili, vážně si nevzpomenu, jak se jmenovala), a že to byl vážně krásnej sen. A díky tomu sem přežila ten úmornej den ve škole, kde je jen pár milej a stále příjemnejch lidiček (že, Leito:-)), ale zlatej Hefaistion mě prostě nenechal v klidu. Prostě, škoda, že už nežije... To bych za ním to tý Persie i odjela:-)

A tak nakonec, holky, jste vážně poklad. A jsem ráda, že vás mám:-)

A teď už jen aby byla sobota!

5 Ice Ice | E-mail | Web | 5. listopadu 2007 v 21:35 | Reagovat

Ty se máš! Kéž by se mi taky zdálo o Hefaistionovi. Poslední sen, co jsem měla, byl o testu z angličtiny. O hodně hnusnější než krásný povídky a roztomilá tvářička Jareda. :) Škoda že nemám s kym to ve škole probírat. Máš pravdu, já na chvilku nezavřu pusu. Pořád bych něco žvanila. Když ono je tolik zajímavejch témat! :) Na sobotu už se taky těšim. V diáři (vyfasovali jsme ho od Evropský unie) mám ten den vybarvenej červeně, i když zaručeně nehrozí, že bych na něj zapomněla.

Nevíš, kde bych mohla získat odznáček s nápisem "slash forever" nebo něco takovýho? Byla by sranda někde to mít napsaný a nikdo by nevěděl, co to znamená. :) Kromě vyvolených, do slashe zasvěcených, samozřejmě. :)

6 Scarthia Buthergia Scarthia Buthergia | 5. listopadu 2007 v 22:13 | Reagovat

Tyjo, chudáku, takový sny o škole, to já, kdyby mě se o ní zdálo (a nebylo to zrovna míněno, jako že pro mě někdo přijde, aby mě zachránil z děsivých pařátů přísně vyhlížející profesorky:-)), tak bych se asi probudila s křikem a nemohla bych pěkně dlouho usnout (dokud bych si nepřečetla něco na uklidnění).

A jinak, být užvaněný, má svá pozitiva. Nikdy se s ním nenudíš, má pořád co říct a ty musíš zapojit veškeré své mozkové buňky, abys nestratila lajnu:-)Ne, dělám si srandu. Ale je to fajn, mít o čem mluvit.

Ale s těma odznáčkama je to fajn nápad... Můžem se na srazu optat, zda-li se něco takového už nerozmohlo mezi slashařkami a kde se to případně dá sehnat. V nejhorším si je budee muset udělat samy:-D

7 Ice Ice | E-mail | Web | 6. listopadu 2007 v 18:59 | Reagovat

Ráno po tom snu jsem se cítila, jako kdyby mě někdo praštil palicí po hlavě. :o) Musela jsem si pak uměle navodit jiný myšlenky, příjemnější. Můžeš hádat, čeho se týkaly. :o)

Já bych si odznáček klidně udělala, ale nějak postrádám výtvarnej talent. Chtěla jsem dát taky ségře něco slashovitýho (třeba v Kodaku dělaj různý věci s potiskama a tak), ale nevim, jak bych vysvětlila mámě, co to slash je. A můžu tě ujistit, že ta by se v tom pěkně povrtala. :)

8 Scarthia Buthergia Scarthia Buthergia | 6. listopadu 2007 v 20:01 | Reagovat

Hmm, ty slashařko. Nebo to byly Queeři?

No, s tim Kodakem je to skvělej nápad:-) Třeba taková stužka nebo něco takovýho, malýho ale nápadnýho. To by bylo vážně senzační, kdybych si ti přinesla do školy a všichni by na mě koukali jak na úplnýho pomatence, co neví, že in je přece ska, ne?

9 Leito Leito | 6. listopadu 2007 v 22:15 | Reagovat

pokud jde o grafiku .... muehehe :-P

10 Scarthia Buthergia Scarthia Buthergia | 6. listopadu 2007 v 22:32 | Reagovat

jaka grafika? to vsichni vedi, ze to je dilem a zasluhou vsneseneho mistra Leita, neboj, vsude to vytrubuju!

11 Leito Leito | 7. listopadu 2007 v 7:22 | Reagovat

oo díky :-D reklama je super, ale jestli chcete odznaky, můžu něco splácat

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama