Březen 2008

Zase mizím...

20. března 2008 v 13:35 | Scarthia Buthergia |  My Thoughts
TZase tu nebudu, což znamená, že všechny moje zpola dokončené články musí počkat. Nejedu nikam daleko, jen k Liberci, do malého městečka jménem Hejnice. Je to opravdu nádherné místo, obklopené horami a hlubokými lesy. Takže si vlastně jedu vyprázdnit hlavu a načerpat sílu (a oslavit křesťanské Velikonoce po stylu židovském). Už se těším, jak dneska opět budeme večeřet masesy a zroah,maror a karpas, zatímco se opat bude modlit a mi budeme přiťukávat košer vínem.
No, prostě, vracím se v neděli, v pondělí mám sraz s eMJanine a možná i s Ice, takže nevím, nevím, jak to s těmi články dopadne, zvlášť když v úterý zase odjíždím.
Takže vám všem přeju krásný Velikonoce, kluci, šetřte holky, ať můžou večer chodit, a holky, je přestupnej rok, takže na koledu máte právo i vy!

Povídky

15. března 2008 v 23:05 | Scarthia Buthergia
Ehm, nějak jsem ten minujel článek brzo ukončila... Takže, chci se vám omluvit za všechny ty nedokončený povídky a slibovaná drabblátka. Všechno, co půjde, splním co nejdřív. Mám hodně práce, ale to nemůže být výmluva. Takže se nebojte, články by měly zatím ještě přibývat, pak odjedu na týden a ně co na hory se školou (předtím do Hejnic oslavit Velikonoce, to aby mě kluci v praze nezmlátili). Pracuju na dalším díle The Crucible, mám rozdělanou povídku (teda, je v plné míře zatím jen v mé hlavě) a sháním veškerou mou odvahu, abych poprosila Leita, aby udělal nový layout. Už to chce změnu.

Rekord!

15. března 2008 v 22:59 | Scarthia Buthergia |  My Thoughts
Normálně je zrovna překonán rekord! 7 lidí online! No, to asi půjdu někam oslavit:-)

Ztraceno v překladu

15. března 2008 v 22:57 | Scarthia Buthergia |  My Thoughts
Je krásně, co? Sraz Echelonu se blíží (stejně jako lyžák, na kterej se těším jen kvůli Leitovi) a na mě padá jarní depresivní nálada. Možná za to ani tak nemůžu já, jako moje profesorka na hst (neptejte se mě, co to znamená, nezjistila jsem to ani po dvou letech), která nám oznámila, že do konce dubna (!) máme odevzat jednu práci. Rozměrově na 15 normastran. Tohle by sám o sobě nebyl problém, nebýt toho malého detailu, že to má být rozbor osobnosti. Dokážete si představit tu katastrofu, když se já začnu nimrat sama v sobě? Prý ať nejsme sebekritičtí... A jací asi máme být? Copak já dokážu někdy vidět sama sebe aspoň trošku objektivně? Už jen tohle si dost odporuje. No, ale já se začala hrabat v těch temných poličkách a skřínkách, zapomenutých kdesi hluboko v mé mysli. věci, které byly a měly být zapomenuty, opět vypluly napovrch a uvrhly mne do nelítostného zápasu. Zápasu, který prostě nemůžu vyhrát.

30 Seconds to Mars

12. března 2008 v 22:55 | Scarthia Buthergia
Tak, tady přeposílám banner z abeautifullie.org. Tak všichni hlasujte!!!
O víkendu to tu zase všechno napravím, poslední dobou se toho tolik děje!!!! Czechelon je částí Echelon Worldwide a já z toho mám skoro infarkt:-)

Pope Jared I.

2. března 2008 v 23:34 | Scarthia Buthergia |  Jared Leto
Tak tohle jsem našla na Myyearbooku (nebo snad na MySpace ?) jako děkovačka za přidání. Fakt mě to dostalo. Teda, ono ne že by to bylo extra vtipný, ale má to svý kouzlo, však posuďte sami:-)
Jak nad tím teď uvažuju, tak to bylo asi na MySpacu:::---)))