Září 2008

Nový layout...

30. září 2008 v 22:21 | Scarthia Buthergia |  My Thoughts
Zdravím, vás všechny co jste opět zavítali sem ke mě na stránky.
mám takový malý dotaz, zda-li by mi někdo nechtěl vytvořit layout. Přiznávám se bez mučení, že na tohle já jsem strašný pako a naneštěstí můj webmaster leito je poněkud zaneprázdněn DeviantArtem a vlastním webem, takže jeho už otravovat nemůžu. Ještě to zkusím, ale moc nadějí s nedávám.
Tímto žádám všechny, co umějí udělat nějaký layout (ráda bych v temnějších barvách, hnědo-okrová, černo-fialová...) a mají volný čas a hlavně chuť udělat pěkný lay jedný praštěný holce, ať se nestydí a aŤ napíšou do komentíků. Třeba se nějak dohodnem.
Díky holky
Miluju vás (ještě že vás člověk má:-))

Mýtus o lidu Golareldském

29. září 2008 v 20:39 | Scarthia Buthergia |  Jednorázovky
Takže, na češtině jsme měli za úkol vymyslet mýtus. Ne jen tak ledajaký, měli jsme určená pravidla. Mělo to mít tyto rysy : kosmogonický ( mýtus o původu světa) mýtus civilizace, o které víme, že slaví příchod jara tancem v modrém kolem velké kamenné jehly. měli jsme na to týden, já nebyla schopná 6 dní na cokoli smysluplného přijít. Úplná spisovatelská tvůrčí krize. tohle, co vám teď chci ukázat, jsem sesmolila v jedenáct večer v neděli den před odevzdáním. neříkám, že to je nějaké průkopnické dílo, nic nového tam nenajdete, je to skoro až strašná vykrádačka starých mýtů, ale nedá se svítit. Tak směle do toho a kritikou, či chválou :-), nešetřte. Stejně to už nezměním...


Pat on my back

29. září 2008 v 20:25 | Scarthia Buthergia |  My life
Tak lidičky moji zlatí,
jdu se pokusit přivést zpět k životu tento téměř mrtvý pahýl kdysi úspěšného blogu. Vím, že všechny výmluvy a omluvy jsou na nic, ale přeci jen, vysvětlit se vám to můžu pokusit. Takže pěkně od začátku.