Září 2010

Unwanted

23. září 2010 v 0:10 | Scarthia Buthergia |  My life
confused
Takže, vypadá to tak, že minulý článek nedopíšu. Nemám na něj sílu. Opět se do mě pouští pocity temna a opuštěnosti, nechtěnosti. Nevím, jak to popsat správně. Děje se to už delší dobu, možná dokonce už od doby, kdy jsem oslavila plnoletost a rodiče si uvědomili, že nade mnou tím ztrácejí legální moc. Tak se to snaží 'zachránit' jinak.

Nemám nic proti pravidlům která se mají dodržovat. Chápu, že se o mě bojí, a tak po mě chtějí, abych jim napsala kde jsem a kdy přijdu. Chápu taky, že když se někde zdržím, tak jim musím napsat, že přijdu později. Ale vážně nechápu stav, který pomalu začíná zaplavovat vztah mezi mnou a jimi. Připadám si, že když nepřistoupím na pravidla (která jsou čím dál přísnější a nesmyslnější a já často o jejich existenci nemám ani potuchu), tak se mě budou snažit 'izolovat'.

Zase dobře, zase radost

17. září 2010 v 0:10 | Scarthia Buthergia |  My life
Dnešek byl velice povedeným dnem. Půl dne jsem prochodila s bláznovským úsměvem na tváři, druhou polovinu jako starostlivá 'matka', která šaškuje se svým 'dítětem'. Ale hezky popořádku.

slunce


Vzbudila jsem se časně ráno (kolem osmé hodiny, ještě mi nezačala škola :D) do krásného dne a první, co jsem se od mých drahých dověděla, bylo, že musím odvést malou sestřičku k doktorce. Poté, co jsem si vydupala alespoň možnost se nasnídat, jsem ji naložila do auta (spíš menšího náklaďáku :D), a vyrazila směr po silnici vzhůru. Chvíli nám trvalo najít parkovací místo, pak jsme hledali otevřenou trafiku, abychom měly co dělat v čekárně. Já skončila s Respektem, malá se Čtyřlístkem.